Inkluzivno kazalište

 zelac1

Najava predstave Varijete

Smijehom i pljeskom nagrađeni glumci

Suradnja Centra za rehabilitaciju iz Zaprešića s poznatim glumcem Željkom Mavrovićem  rezultirala je  predstavom Varijete koju su polaznici izveli 3. prosinca 2015. našim sedmašima i osmašima povodom Međunarodnoga dana osoba s invaliditetom.


zelacZadovoljstvo na kraju predstave


Glumci su svojim samouvjerenim nastupom osvojili publiku koja je uživala u svakoj sekundi predstave. Bilo je tu puno pjesme i na kraju zagrljaja zbog dobro odrađenog posla, jer svi znaju kako biti glumac i nije baš lako. Najveću zahvalu glumačke ekipe primio je voditelj Željko Mavrović koji vjerujemo da od tolikih osmijeha korisnika nije mogao dobiti veću nagradu za svoj trud i rad.

 

zelac3

Publika je pažljivo gledala pripremljene točke

Marija Barbarić, 7. A

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME