Humanitarna akcija

SKUPLJAJMO PLASTIČNE ČEPOVE!

cepovi

Plakat Udruge

Udruga oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske već dvije godine prikuplja plastične čepove i uskladišti ih do pokretanja Projekta za reciklažu i proizvodnju novog proizvoda od reciklirane plastike.

Do sada su prikupili i uskladištili oko 5.200 kg plastičnih čepova. Vizija je da s Projektom „Plastičnim čepovima do skupih lijekova“ uđu u svaki vrtić, svaku školu, društveno odgovorno poduzeće, tvrtku ili društvo, da ih educiraju i potaknu o važnosti Projekta u cilju zaštite okoliša, a istovremeno čineći dobro djelo!

I naša se škola uključila ove godine u projekt Udruge oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske u sakupljaju plastičnih čepova. U učionicama će se nalaziti posude u koje učenici mogu stavljati čepove.

Prodajom te sirovine sufinancirat će se nabavka skupih lijekova za liječenje teških malignih bolesti u slučaju kada to ne financira HZZO.

 

Elizabeta Vilenica

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME