PRIČE IZ DAVNINE

price

Izložba Priče iz davnine posjetitelje će odvesti u bajkoviti svijet najpoznatije hrvatske dječje spisateljice Ivane Brlić-Mažuranić.U Knjižnici Ante Kovačića otvorena je izložba umjetničkih radova učenika osnovnih škola Zaprešića i zaprešićkog kraja pristiglih na likovni natječaj Priče iz davnine koja je organizirana povodom stote godišnjice objavljivanja tog remek-djela hrvatske dječje književnosti i Mjeseca hrvatske knjige (od 15. listopada do 15. studenoga 2016.). Natječaj je bio namijenjen učenicima od 4. do 8. razreda osnovne škole.
Zaprimljeno je 70 radova iz devet škola, a 24 rada posebno su pohvaljena. Među njima su i likovni radovi naših učenika 7. razreda Mateje Ružić i Mateja Makeka.

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME