7. rođendan naše škole

danskole1

Naša je škola 20. svibnja 2016. proslavila svoj 7. rođendan. Voditelji programa bili su Marija i Zvonimir Barbarić te Anđela Krčelić. Na priredbi su pohvaljeni i nagrađeni učenici koji su doprinijeli tome da se ime naše škole čuje u svim dijelovima Lijepe Naše.

danskole22

Sportski uspjesi

- 5. mjesto na županijskom Natjecanju u nogometu za djevojčice osvojila je ekipa naše škole u sastavu: Petra Galić, 8. B, Matea Ružić, 6. B, Sara Bukovina, 7. A, Viktoria Unković, 7. A, Mihaela Ružić, 7. B, Iva Horvatić, 8. A , Mia Horvatić, 8. A i Matea Marković, 8. A.

- 1. mjesto na županijskom natjecanju i 2. mjesto na poludržavnom natjecanju u košarci za djevojčice osvojile su: Petra Galić, 8. B, Matea Ružić, 6. B, Lucija Štrak, 6. B, Sara Bukovina, 7. A, Viktoria Unković, 7. A, Tena Štrak, 7. B. Lara Megovec, 8. A, Iva Horvatić, 8. A, Mia Horvatić, 8. A, Matea Marković, 8. A.

danskole44

Županijska natjecanja

-na županijskom Lidrano susretu predstavljale su nas Ana Šćević, 6. A, Marija Barbarić, 7. A i Nikolina Laljak, 8. B.

- na županijskom Natjecanju iz hrvatskoga jezika školu su predstavljale Nina Beluhan, 7. B i Tea Pavić, 8. A.

- na županijskom Natjecanju iz engleskoga jezika školu je predstavljao Domagoj Đapić, 8. A

- na županijskom Natjecanju iz matematike školu su predstavljale Nina Beluhan, 7. B i Gabriela Oroz, 7. A.

- na županijskom Natjecanju iz fizike školu su predstavljali Domagoj Đapić, 8. A i Ana Katušić, 8. A.

- na županijskom Natjecanju iz kemije predstavljao nas je Domagoj Đapić, 8. A

- na županijskom natjecanju iz tehničke kulture školu su predstavljali Karlo Ferenčak, 5. A, Filip Kušer, 6. A i Andrej Kovačić, 6. B

- na županijskom Natjecanju iz vjeronauka sudjelovale su Anja Šćević, 6. A, Gabriela Golac, 6. A, Magdalena Regvart, 7. B I Lucija Miloš, 8. A

- Lorena Orlović, 7. A osvojila je nagradu na Hrvatskom dječjem festivalu pjesmom Kruh stare mame.

- Tea Pavić, 8. A osvojila je nagradu na Tjednu kajkavske kulture u Krapini pjesmom Sused.

- Nikola Katnić, 5. A osvojio je drugo mjesto na županijskom natjecanju Državne uprave za zaštitu ispašavanje.

- Petra Franjić, 7. A osvojila je 3. mjesto na regionalnom natjecanju u čitanju na njemačkom jeziku te će nastupiti na državnom natjecanju.

- Mislav Špoljar, 6. B najbolje je prezentirao svoga znanstvenika na projektnom danu Moj znanstvenik je najbolji.

Glazbena natjecanja

danskole55

- Karlo Jagarčec osvojio je 1. mjesto na natjecanju glazbenih škola u Gospiću.

- Ćiril Krklec osvojio je 1. nagradu na natjecanju uGospiću i 2. nagradu na natjecanju u Mariji Bistrici

- Lana Pranjić osvojila je 2. nagradu u Jastrebarskom

- David Novosel osvojio je 3. nagradu na 26. GUITAR FEST-u

- najbolji učenik glazbenih odjela naše škole je IVAN TEČIĆ.

Učenik generacije: DOMAGOJ ĐAPIĆ, 8. A ( sudjelovao je još na državnom Natjecanju iz fizike)