OŠ Brodarica ugostila mlade fizičare

WP 20160427 002

Osnovna škola Brodarica domaćin je ovogodišnjeg Državnog natjecanja i smotre iz fizike koje će se održati od 25. do 28. travanja. Natjecanje je svečano otvoreno u popodnevnim satima u hotelskom naselju Solaris nastupom zborova OŠ Brodarica i Tin Ujević pod dirigentskom palicom Eliane Trutin – Šupe. Otvorenju je nazočio dogradonačelnik Nikica Penđer koji je u pozdravnom govoru svim sudionicima poželio dobrodošlicu i puno uspjeha na predstojećem natjecanju. Okupljene je pozdravio i ravnatelj škole domaćina, Emil Božikov, koji je istaknuo važnost fizike u državnom gospodarstvu i preporučio svim natjecateljima da se ‘drže’ ovog predmeta.fizika

– Fizika je jedna od najlakših znanosti, 13 milijardi godina se niti jedan zakon nije promijenio, dok je naš premijer najavio promjenu 230 zakona. Pa jadni naši pravnici! Vi fizičari ste vrlo jednostavni – nasmijao je okupljene dožupan Zoran Smolić

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME