Glazba i maske

maskareglazbena

S neobičnom školom dolaze i neobične stvari. Naša škola nije najobičnija osnovna škola pa tako nema ni najobičnije priredbe. U jednoj možete naći recitacije učenika, nastupe KUD-ova, glazbene škole i još mnogo toga... U nedavnoj priredbi naša je škola uspjela objediniti dvije naizgled nespojive stvari - koncert glazbene škole i maškare. Nježni zvukovi violina i flauta, predivne kompozicije klavira, raznovrsni tonovi harmonike i tamburica te nezaboravne melodije gitara koje su osjećajno svirali učenici naše glazbene škole isprepleli su se s raznim maskama i kostimima, od nježnih princeza do zlih vještica, od hrabrih vitezova do smiješnih klaunova. Sve je to naša škola uspjela spojiti u jedan poseban doživljaj - Koncert pod maskama. 

U utorak se u našoj školi održao ovaj poseban koncert. Na njemu su svirali naši glazbenici iz 1. i 2. razreda glazbene škole kostimirani u razne maske te šarene i vesele kostime. Violine su svirali Dora Fitz, Lovro Cerovski, Anja Šlegl i Lara Janjatović, gitare Helena Boh, Fran Škoda, Domagoj Pranjić, David Novosel, Ivan Topolovac, Lana Baković i Bruna Šlogar, flaute Barbara Franičević, Dora Špoljarić i Mia Janjatović, klavir Magda Škoda, Karlo Jagarčec, Jana Grgas, Katarina Jurić, Larisa Bertović i Ronald Janjatović. S harmonikom su nastupili Karlo Ferenčak i Ivan Tečić, a bisernice su svirale Barbara Pajk, Nikolina Jurić i Gabrijela Golac.  

maske

Prepoznajete li svoju učiteljicu?

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME