Prvašići

 20170904 121136 resized

Brdovečkih šezdeset prvašića po prvi put je sjelo u školske klupe 4. rujna 2017., a u njima će sljedećih 8 godina učiti: pisati, čitati, računati, crtati, usavršiti hrvatski, "spikati" engleski i "šprehati" njemački jezik. Prije svih djecu je pozdravila pedagoginja Sanja Huljić, a zatim su učenici drugog razreda prigodnim programom  poželjeli dobrodošlicu prvašićima. Na kraju se prvašićima i roditeljima obratio i ravnatelj škole Andrej Peklić zaželjevši svima uspjeh u ovoj školskoj godini. Sudeći po veselim licima, prvi dan škole će brdovečkim mališanima ostati u lijepom sjećanju, a već sutra će mnogi od njih zahvaljujući učiteljicama zavoljeti: hrvatski, engleski, matematiku, prirodu i društvo, glazbeni, likovnom, tjelesni i spoznati svijet oko sebe drugačijim očima.

20170904 121033 resized

 

 

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME